تماس با ما
تلفن: + 86-571-86731050
فکس: + 86-571-88222577
پست الکترونیکی: info@aluminumzj.com
آدرس: No.98 Linhang Avenue، Leyian Town، Deqing County، Hangzhou City، استان ژجیانگ، PRChina
صفحه اصلی > دربارهی ما

دربارهی ما

شرکت ژجیانگ Hanlv شرکت آلومینیوم شرکت آموزشی ویبولیتین تاسیس در سال 2008، یک شرکت یکپارچه است که متخصص در تولید و پردازش آلومینیوم، فروش بین المللی و فروش داخلی است. به عنوان یک شرکت مدرن با تکنولوژی پیشرفته و صادرات خود مدیریت، ما از پایه مالی قوی و توانایی عالی برای تولید، تحقیق و توسعه استفاده می کنیم. برای ارائه خدمات به مشتريان از خدمات تک مرحله ای از مواد به محصول به پایان رسید.

Plant


طی سالهای گذشته، گواهینامه ISO9001: 2015 را بدست آورده ایم و بسیاری از خطوط تولید موردن، از جمله یک خط تولید نورد گرم 1 + 2، شش قطعه 2450 میلیمتر، 2050 میلیمتر، 1650 میلیمتر، 1450 میلیمتر نورد سرد، دو خط تولید نورد فویل 1650 میلیمتری، دو خط تولید 1850 میلیمتر نورد مستطیلی و خط تولید پوشش یک رول. علاوه بر این، ما در کوره های خنک کننده 8x20، دستگاه کشش کشش، دستگاه کشش قبل از کشش، دستگاه برش، تجهیزات مسواک، تجهیزات تراشکاری، تجهیزات تمیز، دستگاه تست و تجهیزات بسته بندی از داخلی و خارج از کشور.

Product equipment


Product equipment


تجهیزات پیشرفته و مدیریت دقیق هر دو به کیفیت عالی محصولات کمک می کند. محصولات اصلی ما انواع نورد سرد و گرم نورد آلومینیوم ورق، سیم پیچ، صفحه چسبنده، صفحه برجسته، دیسک آلومینیوم، پروفیل آلومینیوم، ورق آلومینیوم رنگ و کویل. همچنين محصولات فرآيندي پايين دست، از قبيل آلومينيوم مسطح، آلومينيوم پانچ، قطعات مهر و موم، ورق خالص، درب آلومينيوم، حصار آلومينيوم و غيره. محصولات ما در سراسر جهان از جمله آمريكاي جنوبي، شمال آمريكا، اروپا، خاورمیانه، جنوب شرق آسیا، آفریقا و غیره و در زمینه های مختلف از جمله ساخت و ساز، دکوراسیون، خودرو، الکترونیک، ماشین آلات، ساخت قایق، هواپیما و آمستردام، وسایل آشپزی، بسته بندی و غیره استفاده می شود.

product


product


پیوستن به اصل "زنده ماندن با کیفیت و توسعه با اعتبار"، هانلو امیدوار است که با همه مشتریان برای آینده بهتر کار کند.