تماس با ما
تلفن: + 86-571-86731050
فکس: + 86-571-88222577
پست الکترونیکی: info@aluminumzj.com
آدرس: No.98 Linhang Avenue، Leyian Town، Deqing County، Hangzhou City، استان ژجیانگ، PRChina
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
آلومینیوم فرآیند طراحی
Dec 27, 2017

پردازش برش پس از پرس و جو انجام می شود، طراحی را می توان با توجه به نیازهای دکوراسیون، خطوط حکومت، خطوط تصادفی، نخ ها، موج ها و الگوهای مارپیچی مانند چند ساخته شده انجام داد.

رسم سیم مستقیم به سطح صفحه آلومینیوم با روش اصطکاک مکانیکی پردازش خطوط مستقیم اشاره دارد. این نقش دوگانه برداشتن سطح خراش سطوح آلومینیوم و سطح آلومینیومی تزئینی دارد. طراحی مستقیم با الگوی ابریشمی مداوم و الگوی ابریشم متناوب دو. موضوعات مداوم ابریشم را می توان با استفاده از پد شستشوی یا برس فولاد ضد زنگ با استفاده از سطوح آلومینیومی افقی و مستقیم به صورت دستی، از قبیل برش دستی با استفاده از یک دستگاه موجود و یا با مسواک زدن سیم آلومینیومی با یک قلم سیم با رولر . قطر سیم فولادی ضد زنگ فولاد را تغییر دهید، ضخامت خطوط مختلفی را در نظر بگیرید. خطوط ابریشمی متناوب به طور کلی ماشین های مسواک زدن یا دستگاه مالش دستگاه به دست آمده است. اصل آماده سازی: استفاده از دو مجموعه از همان چرخش دیفرانسیل چرخ، گروه بالا از چرخش سریع غلتک، گروه پایین تر از غلتک لاستیک آهسته چرخش، آلومینیوم یا آلومینیوم آلیاژ صفحه از دو مجموعه غلطک از طریق، مسواک زدن بود خطوط قرمز ظریف و مبهم

نقاشی الگوی روح یک برس سیمی با سرعت بالا است، به طوری که ورق آلومینیوم در اطراف اصطکاک با خطوط تصادفی و بدون آشکار خطوط مات ابریشم به دست می آید. این پردازش، سطح آلیاژ آلومینیوم یا آلومینیوم مورد نیاز بالاتر است.

دستگاه راه راه یا دستگاه مالش در سیستم کلی. استفاده از حرکت محوری گروه غلتکی، سنگ زنی سطح آلومینیوم آلومینیوم یا آلیاژ آلومینیوم، منجر به خطوط موج دار می شود.

همچنین به عنوان چرخش نوری چرخشی شناخته شده است، استفاده از چرخ سیلندر یا چرخ سنگزنی نصب شده بر روی مته، با نفت سفید برای پالایش پرداخت پلاستیک، سطح آلومینیوم یا آلومینیوم آلیاژ آلومینیوم به دست آمده توسط سنگ زنی spinprint به دست آمده است. این بیشتر مورد استفاده برای علامت های دایره ای و تزئینی کوچک دکوراسیون پردازش تزئینی.

موضوع یک موتور کوچک با دایره ای است که بر روی شفت احساس می شود که روی بالای میز ثابت است، در یک زاویه حدود 60 درجه به لبه جدول، و یک صفحه پلاستیکی با چای مستقل با فشار آلومینیومی، یک لبه راست فیلم پلی استر استفاده می شود برای محدود کردن مسابقه موضوع. استفاده از چرخش احساس و حرکت خطی حامل، پیچ کردن عرض یکنواخت روی سطح آلومینیومی را از بین می برد.

سندبلاست، بدست آوردن سطوح سطوح تزئینی یا ریزنمونه های بازتابی برای رسیدن به نیازهای خاص طراحی مانند براق نرم است. حتی انفجار متوسط، اساسا می تواند بر روی نقص های معمول بر روی سطح آلومینیوم غلبه کند.

ظاهر قطعات، چه نقص یا شن و ماسه، معمولا نیاز به درمان اکسیداسیون سطح دارد. همانطور که برای انتخاب تکنولوژی پردازش، باید با توجه به یک ظاهر طراحی شده در نظر گرفته شود، دو پردازش بافت سطح موجود هنوز متفاوت است.

علاوه بر این فرایند و انفجار نزدیک است، اما استفاده از یک روش اچینگ شیمیایی، که معمولا به عنوان مواد شیمیایی desmear و یا شیمیایی مواد شیمیایی سطح خوردگی، به خصوص برای درمان سطح آلومینیوم شناخته شده است، یکنواختی سطح شن و ماسه بسیار برتر نسبت به اسپری ماسه درمان. مواد شیمیایی شن و ماسه سطح خوردگی اسیدی خوردگی و قلیایی خوردگی. رنگ های مختلف سطحی و اندازه دانه ها می توانند با حلال های خورنده مختلف و عوامل سطح شن و ماسه به دست آیند.