تماس با ما
تلفن: + 86-571-86731050
فکس: + 86-571-88222577
پست الکترونیکی: info@aluminumzj.com
آدرس: No.98 Linhang Avenue، Leyian Town، Deqing County، Hangzhou City، استان ژجیانگ، PRChina
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تعرفه های آمریکایی در فولاد و آلومینیوم خود - فعالیت های مخرب هستند
Mar 27, 2018

است در هشت مارس، رئیس جمهور تهمت صدور بیانیه دو ایالات متحده واردات محصولات فولادی به لوی تعرفه 25 درصد محصولات آلومینیوم، اعمال تعرفه 10% تعرفه اقدامات علاوه بر کانادا و مکزیک خارج از کشورهای دیگر. پس از آن، کاخ سفید با صدور بیانیه ای اعلام کرد که آن موقت معاف فولاد وتعرفه های آلومینیوماز اروپا، آرژانتین، استرالیا، برزیل، کانادا، مکزیک، کره و دیگر اقتصاد و کشور.


انجمن آلومینیوم چین گفت:آلومینیومصنعت بین چین و ایالات متحده است اصل مکملیت قوی و مجموعه تعرفه به طور جدی تحت تاثیر کسب و کار پایین دست ایالات متحده است.


انجمن چینی آلومینیوم گفت، "اثر واقعی فولاد 232 وآلومینیومنظر سنجی بسیار کوچک، ایالات متحده به چنین نرخ مالیاتی معمول، صادرات چین به ایالات متحده باید بسیار دشوار است. اما در حال حاضر یک پدیده عجیب و غریب. حتی در چنین نرخ مالیاتی، مشتریان آمریکایی هنوز شرکت های چینی به هوا فویل آلومینیوم به ایالات متحده درخواست. این محصولات را نمی توان خرید و کشورهای دیگر جایگزین می باشد. در این مورد آسیب واقعی مصرف کنندگان آمریکایی است و رقابت شرکت های پایین دست ایالات متحده ضعیف است. ما بصورتی پایدار و محکم به عمل ضد حفاظت تجاری و آزادسازی تجارت مخالف هستند. "


علاوه بر این، انجمن صنعت آلومینیوم چین نیز گفت که، در 2017 1 ~ 10، ایالات متحده 550 هزار تن محصولات آلومینیوم وارداتی از چین تنها 9.5 درصد کل واردات محصولات آلومینیوم حسابداری.


آلومینیوم چینانجمن گفت: "از سال 2010، زمانی که ایالات متحده شروع به برخی از اقدامات برای ما، ما ساخت برخی از تنظیمات برای تنظیم مقصد صادرات و صادرات ساختار هستند. علاوه بر این، همچنین شامل دادخواهی و تجدید نظر به دیوان عالی کشور. ایالات متحده بسیار مناسب برای انتخاب کشور جایگزین در نیست ماآلومینیومفویل مورد. به همین دلیل ما سازماندهی شرکت برای انجام دفاع بدون آسیب و درخواست تجدید نظر به دیوان عالی کشور، و سازماندهی شرکت به شکایت و درخواست تجدید نظر.