تماس با ما
تلفن: + 86-571-86731050
فکس: + 86-571-88222577
پست الکترونیکی: info@aluminumzj.com
آدرس: No.98 Linhang Avenue، Leyian Town، Deqing County، Hangzhou City، استان ژجیانگ، PRChina
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چین اضافه کردن تعرفه واردات قراضه آلومینیوم چگونه تأثیر بازار آلومینیوم چین
Mar 26, 2018


در 8 مارس سال 2018 تهمت رئیس جمهور امضا 232 بررسی نتایج براساس اعلام می یابد واردات محصولات فولادی و آلومینیومی امنیت ملی آمریکا را تهدید می کند، تعرفه واردات جهانی داشته باشد وضع از مارس 23 به بعد، واردات تعرفه ها در فولادمحصولات آلومینیوم25 ٪ و 10 ٪، اما در کانادا، مکزیک و کشورهای دیگر معاف شود. در صبح روز 23 مارس در پکن، تهمت رئيس جمهور رسماً امضای تفاهم نامه تجارت با چین در کاخ سفید اعلام کرد که این امر می تواند امکان اعمال تعرفه در 60 میلیارد دلار آمریکا از چین وارد شده و سرمایه گذاری را محدود و خرید از شرکت های چینی به آمریکا. مغلوب ساختن پیشی جستن در عین حال می گوید: "این فقط آغاز است."

چین شروع به اقدام علیه محدودیت های تجاری توسط ایالات متحده به تصویب رسید. صبح روز 23 مارس وزارت بازرگانی چین به حالت تعلیق در واردات فولاد در ایالات متحده صادر شده ومحصولات آلومینیوم232 اقدامات کاهش محصول لیست و نظر عمومی در نظر دارد به لوی تعرفه بر واردات از ایالات متحده و برخی از محصولات به منظور تعادل منافع چین با توجه به ایالات متحده به علت کاهش تعرفه وارداتی فولاد و آلومینیوم محصولات. لیست شامل 7 دسته بندی 128 مالیات محصولات صادرات 3 میلیارد دلار مربوط به ایالات متحده است. بخش اول از مجموع مالیات 120 لوی شبه تعرفه 15%; بخش دوم مجموع مالیات 8 شبه تعرفه وضع مالیات 25% از جمله قراضه. وزارت بازرگانی گفت: که اگر نشد از چین و ایالات متحده به تجارت توافق غرامت در زمان مشخص شده، چین خواهد حق تعلیق و کاهش بخش اول محصولات و بیشتر ارزیابی تاثیر ایالات متحده اقدامات چین و اجرای لیست قسمت دوم.

چین بزرگترین تولید کننده آلومینیوم بازیافتی در جهان است،آلومینیوممواد اولیه مورد نیاز در بخشی از واردات. چین با توجه به آمار گمرک در 2017 چینی وارد آهنی 2 میلیون و 170 هزار تن از که، از آنجا که ایالات متحده 476 هزار تن واردات واردات amounted به 630 میلیون دلار، 22% از تعداد حسابداری.

ایالات متحدهصنعت آلومینیومپیش از آن آغاز شده، انباشته مقدار زیادی آلومینیوم داخلیآلومینیوممنابع بسیار فراوان هستند. با توجه به آمار مربوطه در سال 2016 ایالات متحده بازیافت آلومینیوم حدود 4 میلیون و 210 هزار تن تولید، که 44 درصد از بازیافت قدیمی قراضه. به جز برای استفاده خانگی متحده نیز صادرات کشورهای زیادی ضایعات، بزرگترین صادر کننده ضایعات آلومینیوم در جهان است. بر اساس آمار سازمان جهانی تجارت در 2017 صادرات ایالات متحده آهنی 1 میلیون 525 هزار تن مبلغ 2 میلیارد 250 میلیون دلار، بیش از 16 درصد از صادرات قراضه کل جهانی تجارت حسابداری. چین بزرگترین مقصد برای صادرات آمریکا از ضایعات در 2017 از ایالات متحده است، محاسبه واردات قراضه چین 31.2 درصد از کل صادرات قراضه ایالات متحده.

اگر چینی از قراضه به وضع مالیات 25% واردات تعرفه، با توجه به عواملی چون اجرای ایالات متحده ما به برآورد از ایالات متحده در 2017 واردات قراضه چین با حدود 350 هزار تن، با توجه به آلومینیوم حدود 80% کاهش خواهد یافت حسابداری برای کمتر از 1% در کل عرضه آلومینیوم چین.

برای بخش خودرو های قدیمی آهنی، عمدتا مورد استفاده برای تولید بازیافت آلومینیوم ریخته گری آلیاژ آهنی مصرف چین واردات قراضه. از آنجا که کشور ما اجازه می دهد تا پردازش تجارت از آلیاژ آلومینیوم صادر شود و 15 درصد اعمال وظیفه در صادرات تجارت عمومی بنابراین صادرات, صادرات آلیاژ آلومینیوم چین عمدتا ریخته گری آلومینیوم آلیاژ صادر شده توسط پردازش تجارت است. در 2017، چین صادر 536 هزار تن آلومینیوم آلیاژی که 533 هزار تن صادرات صادر می شد، حسابداری 99.2% از کل صادرات و تنها 977.5 تن صادرات به ایالات متحده. بنابراین، آن است که اثر این اندازه گیری در صادرات آلیاژ آلومینیوم در چین ناچیز محسوب مي شود.

تعدادآلیاژ آلومینیوم، واردات چین در مقایسه با ایالات متحده و صادرات قراضه به آمریکا فکر می کنم ما را از واردات از تعرفه واردات قراضه ایالات متحده اند تاثیر قابل توجهی بر الگوی عرضه و تقاضا بازار کلی خواهد شد از آلومینیوم نه چینی.