تماس با ما
تلفن: + 86-571-86731050
فکس: + 86-571-88222577
پست الکترونیکی: info@aluminumzj.com
آدرس: No.98 Linhang Avenue، Leyian Town، Deqing County، Hangzhou City، استان ژجیانگ، PRChina
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
حکومت چین قول داد که در مورد سرمایه داری آلومینیوم شکسته شود
Mar 07, 2018

وزارت صنایع و فناوری اطلاعات جمهوری خلق چین (MIIT) در تلاش برای متوقف کردن پیش بینی های "بیش از حد" در بازار فلزات غیر آهنی منجر به تحریف قیمت ها شد و اعلام کرد که تلاش های خود را برای نظارت بر عمل افزایش می دهد .

MIIT در روز چهارشنبه اعلام کرد که قصد دارد با همکاری انجمن های تجاری و سازمان های دولتی تلاش های خود را در تخفیف این عمل افزایش دهد. گرچه فلزات دیگر توجه متخصصان بورس اوراق بهادار شانگهای را به خود جلب کرده اند، از جمله مس و نیکل، MIIT نگرانی های ویژه ای را در ارتباط با تجارت آلومینیوم بیان کرده است.

این تأکید با اعلام MIIT مطابقت دارد که این فلز در سال جاری برای وزارتخانه یک اولویت است. دولت می گوید که همچنان قصد دارد یک رژیم جایگزینی ظرفیت آلومینیوم را که شامل سهمیه های صنعت، انتقال این سهمیه ها، ادغام و خرید بین تولید کنندگان و بین تولیدکنندگان است، و همچنین کاهش سریع ظرفیت ذوب ناکارآمد، اجرا کند.

اگرچه کاهش ظرفیت منجر به افزایش قابل ملاحظه در بازار آلومینیوم کشور شده است، تظاهرات در اواخر سال گذشته به هیچ وجه شک و تردید نداشته است. ترکیبی از بسته شدن ظرفیت دائمی و کاهش فصلی آینده، باعث شد تا قیمت آلومینیوم در شانگهای به میزان 26 درصد در سه ماهه اول سال گذشته افزایش یابد. با این حال، بازار از زمان به دست آوردن مقدار کمی بخار از دست داده است، در طی ماه های گذشته 17 درصد کاهش یافته است.