تماس با ما
تلفن: + 86-571-86731050
فکس: + 86-571-88222577
پست الکترونیکی: info@aluminumzj.com
آدرس: No.98 Linhang Avenue، Leyian Town، Deqing County، Hangzhou City، استان ژجیانگ، PRChina
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
استفاده از آلومینیوم رنگی و مزایای آن
Dec 27, 2017

آلومینیوم رنگ چیست؟

آلومینیوم رنگی پوشش آلومینیوم بستر پس از پوشش واحد رنگ است، پوشش داده شده در سطح یک یا چند لایه از پوشش های آلی و درمان شده توسط درمان مواد کامپوزیت. سطح آلومینیوم آلومینیوم آلیاژ آلومینیوم رنگی است. صفحه آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم در عملکرد پایدار است و نمی تواند به راحتی فرسایش یابد. سطح آلومینیوم آلیاژ آلومینیوم را می توان حداقل 8 سال پس از درمان ویژه خود محو کرد. از آنجا که تراکم کم و سختی بالا است، وزن واحد فلزی سبک ترین مواد است.


مزایای آلومینیوم رنگی:

آلومینیوم رنگی پوشش هر دو مزایای آلومینیوم و مواد آلی، هر دو آلومینیوم با مقاومت مکانیکی بالا، چقرمگی خوب، پردازش آسان و دیگر مزایای عملکرد، اما همچنین پوشش پلیمری رنگی خوب، تزئینی، مقاومت در برابر خوردگی، می توان به راحتی خم شدن، خم شدن ، طراحی عمیق، جوشکاری و دیگر پردازش، ساخته شده از محصول عملی، تزئینی، پردازش آسان و دوام. آلومینیوم رنگ به طور گسترده ای در صنایع صنعتی، ایستگاه های راه آهن، فرودگاه ها، استادیوم ها، ساختمان های تجاری، خانه ها و سایر انواع ساخت و ساز و تولید لوازم خانگی استفاده می شود.

آلومینیوم با پوشش رنگی به مدت طولانی در کشورهای خارجی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته است و با رشد سریع رشد اقتصادی چین، دهه گذشته، استفاده داخلی از آلومینیوم با پوشش رنگ و تقاضا ادامه دارد. با توجه به طیف گسترده ای از کاربردهای آن، پردازش آسان، طول عمر مفید، وزن سبک (آهن نسبت به 1/3)، هزینه واحد پایین است، پوشش ضد اشباع، رنگارنگ و زرق و برق دار، سبز و به تدریج آلومینیوم Caitu صنعت آینده جهت توسعه، تقاضای بازار بزرگتر است.