تماس با ما
تلفن: + 86-571-86731050
فکس: + 86-571-88222577
پست الکترونیکی: info@aluminumzj.com
آدرس: No.98 Linhang Avenue، Leyian Town، Deqing County، Hangzhou City، استان ژجیانگ، PRChina
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مشکلات کیفیت مشترک آلومینیوم کدام
Dec 27, 2017

در روند تولید کمربند آلومینیومی، به علت خطاهای تجهیزات و یا پرسنل و دلایل دیگری که مستلزم مشکلات کیفیت هستند، مشکلات کیفیت در اینجا خلاصه در زیر خلاصه می شود، امیدوارم بخش تولید بتواند به مسئله توجه کند.
آلودگی نفتی یک مشکل رایج در مشکلات کیفیت است: نفت به آلومینیوم با بیشترین میزان نورد نفت و با افزودن فیلم نورد نفتی بیش از روغن، در تولید پروسه بازرسی برش و پایان یافته قابل مشاهده برای برهنه است سطح چشم با روغن. این روغن عمدتا به دلیل خروج گردن یا آسیاب غلتکی، افتادن، اشباع، چکیدن روی سطح جعبه و غیره غلتک آسیاب غلتکی، تخلیه ضخامت سنج نورد غلتکی و اغلب اجزای پیچیده تر است.
این روغن موجب آسیب بیشتر به سطح سیم پیچ آلومینیومی می شود: اولا اکثر کویل آلومینیومی به عنوان یک ماده تزئینی یا بسته بندی باید دارای سطح تمیز باشد؛ دوم ضخامت نازک است، آسان برای تشکیل حباب در آنیلینگ پس از آن، و به دلیل مقدار بیشتری از روغن در تشکیل باقی مانده بیش از حد و استفاده از آن است. تعداد نقص های نفت برای ارزیابی کیفیت فویل آلومینیوم شاخص بسیار مهمی است.
راه حل: قبل از تولید، تجهیزات تولید را دقیقا بررسی کنید. اگر معلوم شود روغن موجود در تجهیزات بسیار زیاد است، باید آن را در زمان تمیز نگه داریم و دلیل آن باید مشخص شود. در عین حال، محصولات باید تمیز و پردازش شوند. اگر محصولات را نمی توان تمیز کرد، محصولات با خاکستر چرب ممنوعیت ذخیره سازی و به بازار.
خراش ها کیفیت منظومه شمسی هستند: خراش ها، خراش ها، کبودی ها، سطوح متناوب یا مداوم ورق آلومینیوم هستند. زخم های شیار شکل. معمولا هنگامی که جسم تیز به سطح فویل مربوط می شود و معمولا نسبت به آن حرکت می کند، تولید می شود.
دلایل اصلی: رول، راهنمای غلتک سطح نقص تیز، و یا باقی مانده سخت چسبنده؛ برش، کویل، برش رولر مکانیکی راهنمای، راهنمای دارای نقص های تیز یا بقایای خشک است. خراش: بسته نرم افزاری (یا گروهی) زخم ها که بر روی یک جعبه ایجاد می شود به دلیل لغزش نسبی یا عدم تعادل بین دنده ها و چهره های شی یا بین چهره ها و چهره ها.

یک جفت: نه