تماس با ما
تلفن: + 86-571-86731050
فکس: + 86-571-88222577
پست الکترونیکی: info@aluminumzj.com
آدرس: No.98 Linhang Avenue، Leyian Town، Deqing County، Hangzhou City، استان ژجیانگ، PRChina
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
پروژه اروپا طرح فرایند چاپ سهبعدی را برای اعمال تثبیت کننده های آلومینیومی به پانل های بدنه هوا فضا
Feb 28, 2018

شركت Stelia Aerospace و CT Ingénierie و École Centrale de Nantes، تمام فرانسه و Constellium هلند روش پیشگامان توسعه را تحت حمایت پروژه تحقیقاتی و فن آوری خود DEFACTO ( DEPROPEMENT DE LA FABRICATION ADDITION pour Composant Topologique ) توسعه دادند.

این پروژه تکنولوژی را به شکل یک ابزار رباتیک کوچک که سیم آلومینیوم چاپ شده را روی سطح بدنه هواپیما ادغام می کند، پس از آن با استفاده از قوس الکتریکی در فرآیند شناخته شده به عنوان WAAM (Wire Arc Additive Manufacturing) ثابت می کند. با توجه به انتشار مطبوعات این پروژه، این تکنولوژی برای تصویب در صنعت هوافضا رسیده است؛ زیرا روش بسیار متداول و کارآمد در حال حاضر در حال استفاده است، که اغلب شامل جوش یا اتصال سختگیرها با پیچ است.

مدیر عامل شرکت Stelia Aerospace سیدریک گوتیر اظهار داشت که این تکنولوژی جدید گامی منطقی در طراحی هوافضا است.

STELIA Aerospace با استفاده از این تظاهرات تولید کننده مواد افزودنی 3D هدف خود را با طرح های نوآورانه بر روی قطعات بسیار بزرگ ساختاری که از روش های محاسبه جدید (بهینه سازی توپولوژیکی) ارائه می دهند، ارائه می دهد. از این رو با استقرار بخش تحقیق و توسعه و به لطف شرکای آن، STELIA Aerospace در حال تهیه آینده آئرودینامیک است، به منظور توسعه فن آوری هایی که همیشه نوآورانه هستند و به طور مستقیم بر فعالیت های هسته ای ما، ساختارهای آبی تاثیر می گذارند. "

در تابستان سال 2016، پروژه DEFACTO از تقسیم مالی میان شرکای پروژه و DGAC فرانسه (اداره کل امور حمل و نقل عمومی شهری فرانسوی) برخوردار است. این پروژه پیشگویی پژوهشی Stelia 2014 است که بر مبنای بهینه سازی توپولوژیکی مربوط به تظاهرکنندگان تولید افزودنی برای قطعات ابتدایی، قطعات بزرگ و بخش های بزرگ، متمرکز شده است. هدف از آن ایجاد شیوه های نوآورانه ای است که ادغام توابع، کاهش اثرات زیست محیطی با محدود کردن استفاده از مواد، وزن سبک و کاهش هزینه های تولید.