تماس با ما
تلفن: + 86-571-86731050
فکس: + 86-571-88222577
پست الکترونیکی: info@aluminumzj.com
آدرس: No.98 Linhang Avenue، Leyian Town، Deqing County، Hangzhou City، استان ژجیانگ، PRChina
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
پنج نوع از روش های درمان آلومینیومی سطح
Dec 27, 2017

پانل های آلومینیومی در حال حاضر به طور خاص در صنایع ساخت و ساز به ویژه برای مصالح ساختمانی استفاده می شود. بنابراین زیبایی توجه آلومینیوم بیشتر است. بنابراین تولید کنندگان بیشتر در مورد ظاهر زیبایی ورق آلومینیوم بیشتر نگران هستند.

1. رنگ الکتروفورز
این روش درمان در حال حاضر بیشتر مورد استفاده در ژاپن است، پس از چنین درمان، سطح صفحه آلومینیوم نشان داد که طرف صاف، مقاومت در برابر خوردگی افزایش خواهد یافت.

2. پاشش اسپری الکترواستاتیک
ویژگی اصلی این است که مقاومت در برابر خوردگی آلومینیوم را افزایش دهیم، برای برخی از نمک اسیدی، ورق آلومینیوم بهتر از اکسیداسیون پروفیل های رنگی است.

پارچه مات 3
الگوی آن از آلومینیوم بسیار روشن است، اما در زندگی ما در شرایط خاصی با نقطه ی درخشان تداخل پیدا می کند، استفاده از مات می تواند خدمات مشتری بسیار خوب باشد، سطح آن از ابریشم به رنگ ابریشم، توسط بسیاری از مردم مانند.

4. درمان سطح چند تن
آلومینیوم رنگی قبلی سنتی قادر به پاسخگویی به نیازهای برخی از طراحان نیست، و برای ساختن صفحه آلومینیومی با استفاده بهتر، پردازش رنگ متنوعی وجود دارد، به طوری که رنگ آلومینیوم کامل تر می شود، بیشترین نکته مهم این است که آیا نیاز به درمان از اکسیداسیون جلا است، اثر بهترین است.

5. سرامیک سطح الکتروشیمیایی افزایش پلاسما
این استفاده از علم و فناوری پیشرفته است. پس از این درمان با کیفیت عالی آلومینیوم، هر چند هزینه بالاتر است، اما شما برای پرداخت. مهمترین چیز این است که این آلومینیوم همچنین می تواند یک سری کروماتوگرافی باشد.