تماس با ما
تلفن: + 86-571-86731050
فکس: + 86-571-88222577
پست الکترونیکی: info@aluminumzj.com
آدرس: No.98 Linhang Avenue، Leyian Town، Deqing County، Hangzhou City، استان ژجیانگ، PRChina
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
بیش از برآورد قيمت شرکتهای مناسب نیست
Mar 15, 2018

موجودی بالا است مصرف انواع فلز پایه در داخل کاهش عمیق ترین مشغول ساخت آلومینیوم قیمت عقب نشینی از نوامبر گذشته تقریبا 5 ماه کاهش انباشته 20 درصد سقوط شده نیست. در حال حاضر قیمت شمش آلومینیوم زیر 14000 یوان/تن کاهش یافته است. با توجه به سود کم کارخانه آلومینیوم، کارخانه آلومینیوم حتی پول از دست رفته و فضا برای قیمت های آلومینیوم به ادامه عمیق تر سقوط هنوز محدود است.


تغییر اساسی است کلید به روند قيمت آلومينيوم


تحول الگوی عرضه و تقاضا و کاهش سهام کلید به قیمت آلومینیوم از الگوی ضعیف هستند.


از طرف عرضه در 2017، ظرفیت آلومینیوم آبکاری در چین حدود 43 میلیون و 500 هزار تن است و تولید آلومینیوم آبکاری 36 میلیون و 500 هزار تن در کشور است. امسال دولت به تعمیق اصلاحات عرضه ادامه خواهد داد و ظرفیت آلومینیوم آبکاری کاهش خواهد یافت. اگر میزان ساخت کارخانه آلومینیوم مشابه سال گذشته تولید شمش آلومینیوم را به سطح سال گذشته است و آن را به حدود 36 میلیون تن برآورد شده است. از طرف تقاضا با توجه به نرخ رشد حدود 6 درصد در هر سال در دو سال گذشته مبلغ آبکاری آلومینیوم تقاضا در چین حدود 36 میلیون تن امسال است. بنابراین، عرضه و تقاضا از آلومینیوم آبکاری در سال 2018 در تعادل تنگ است.


از نقطه نظر سهام بورس شمش آلومینیوم در چین بارها و بارها، نوآوری است و سهام مفتول آلومینیوم کاهش یافته است اما مجموع موجودی شمش آلومینیومی و مفتول آلومینیوم هنوز هم در بالا تاریخی است. در 2018 ژانویه و فوریه، به علت برف سنگین در کل کشور و تعطیلات طولانی در جشنواره بهار سایت ساخت و ساز شروع به قبل از آن، تعطیل کارخانه آلومینیوم عملیات میزان شدت کاهش یافته و افزایش موجودی شمش آلومینیوم سریع تر. در ماه مارس، فصل شروع داخلی در حال آمدن است و نرخ رشد شمش آلومینیوم کاهش خواهد شد. اگر موجودی مصرف شمش آلومینیوم در دوره اوج کاهش نقطه عطفی از طرف برای تایید وضعیت عرضه شمش آلومینیوم داخلی تنگ است.


تخفیف نقطه پره برای بهبود سطح پایه است


باز از نوامبر سال گذشته کاهش قیمت آلومینیوم پس از نقطه آلومینیوم دیسک حق بیمه 100 یوان/تن در ماه دسامبر سال گذشته حتی بیش از 300 یوان/تن، متوسط حق بیمه قبل از جشنواره بهار در 150-200 یوان/تن تخفیف. پس از جشنواره بهار شمش آلومینیوم نقطه به تدریج تنگ. در مارس 12th, قيمت شمش آلومینیوم نقطه شبکه فلزی غیر آهنی یانگ تسه 80 یوان/تن که به طور قابل توجهی بهتر از 200 یوان/تن قبل از جشنواره بهار بود. این سیگنال مثبت است که نشان می دهد نیاز پایین دست است.


آلومینیوم از دست دادن سیگنال به مرحله ظرفیت آلومینیوم است


با توجه به نسبت قطعات خام شمش آلومینیوم نویسنده محاسبه سود عمومی کارخانه آلومینیوم اصلی تولید در چین از سال 2015. شکل زیر به عنوان مثال گرفته شده است. در پایان سال 2015 قيمت آلومينيوم آمار تاریخی اندک. سود تولید آلومینیوم در مناطق مختلف در سطح پایین بود. پس از آن قیمت آلومینیوم در سال 2016 بهره مند از اصلاحات ملی طرف عرضه. در پایان سال 2016 قیمت آلومینیوم فاز بازگشت سود کارخانه آلومینیوم کاهش یافته است. زمانی که سود کارخانه آلومینیوم شاندونگ منفی بود و سود کارخانه آلومینیوم مغولستان داخلی نزدیک به صفر بود، سقوط قیمت معاملات آتی شمش آلومینیوم نیز به مرحله پایه و بهبود قیمت آلومینیوم در 2017.  پس از نوامبر 2017 قیمت آلومینیوم سقوط از بالا به بالا و سود کارخانه آلومینیوم شاندونگ و مغولستان داخلی دوباره کم شد. در پایان دسامبر 2017 آلومینیوم قیمت ارتجاعی سراسر سود کارخانه آلومینیوم همراه با بهبود یافته. در آغاز سال 2018 بازگشت قیمت آلومینیوم به کاهش و سود کارخانه آلومینیوم همه در مکان های مختلف در سطح پایین بودند و هزینه بالای کارخانه آلومینیوم به از دست دادن کاهش یافته بود. بنابراین، آن که قیمت آلومینیوم ممکن دور از انتهای مرحله را مفروض است.