تماس با ما
تلفن: + 86-571-86731050
فکس: + 86-571-88222577
پست الکترونیکی: info@aluminumzj.com
آدرس: No.98 Linhang Avenue، Leyian Town، Deqing County، Hangzhou City، استان ژجیانگ، PRChina
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ورق آلومینیومی الگو در نقش محيط محيط زيست
Dec 27, 2017

استفاده از الگوی آلومینیومی بسیار گسترده است، سه دنده، پنج تاندون، الگوی اشاره گر آلومینیوم، انواع معمولی هستند، در ساخت و ساز، حمل و نقل، دکوراسیون، تجهیزات تبرید و دیگر نقاط می توانید الگوی شکل آلومینیوم را ببینید. امروزه ما در مورد نقش الگوی آلومینیومی در محیط مرطوب صحبت می کنیم.

عملکرد الگوی آلومینیومی، طیف گسترده ای از کاربردها، و تاثیر محیط مرطوب نیز تاثیر قابل توجهی دارد. با توجه به سرعت خنک کننده مطابق با اصول فیزیکی، هدایت حرارتی المان آلومینیومی 237W / mK است، هرچه هدایت گرمائی بیشتر باشد، هدایت حرارتی بهتر است، در شرایط مشابه، سریع تر سرعت خنک کننده، اثر خنک کننده بهتر است.

از نظر مواد، هزینه الگوی آلومینیومی بالاتر است، چرا که یخچال و فریزر برای انتخاب هزینه بالای القایی از بخارپز آلومینیومی استفاده می کند چرا که الگوی خنک کننده تبخیر کننده الماس خوب است. از لحاظ اتصالات لحیم کاری و مقاومت در برابر خوردگی، الگوی یخچال فریزر آلومینیوم تبخیر شده با عملکرد بالا، در لوله یخچال قرار می گیرد، بدون هیچ گونه اتصالات لحیم کاری، مبرد هرگز نشت نمی شود، سالم و بی خطر است.

با توجه به عملکرد تحمل بار، یخچال و فریزر کشو و الگوی اواپراتور آلومینیوم کامل لمس، منطقه خنک کننده بزرگ، خنک کننده یکنواخت، به دلیل نیروی به طور مساوی، ورق آلومینیومی الگو از ساخته شده از اواپراتور صفحه آلومینیوم بار تا 30 کیلوگرم.