تماس با ما
تلفن: + 86-571-86731050
فکس: + 86-571-88222577
پست الکترونیکی: info@aluminumzj.com
آدرس: No.98 Linhang Avenue، Leyian Town، Deqing County، Hangzhou City، استان ژجیانگ، PRChina
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
درمان فرایند برس برای آلومینیوم آلیاژ
Apr 20, 2018

خط برس خط به ماشینکاری خطوط مستقیم بر روی سطح آلیاژ آلومینیوم با استفاده از اصطکاک مکانیکی اشاره دارد. این عملکرد دوگانه برداشتن خراش در سطح آلیاژ آلومینیوم و تزئین سطح آلومینیوم است. دو نوع طراحی پیوسته و الگوی ابریشم قطع شده وجود دارد. موضوع پیوسته می تواند توسط اصطکاک خطی پیوسته افقی بر روی سطح ورق آلومینیوم ، مانند روش دستی تحت شرایط دستگاه فعلی یا قلم مو بر روی صفحه آلومینیوم با یک قلم موی ساندویچ با ریخته گری، به دست آید. تغییر قطر برس فولاد ضد زنگ می توانید اندازه دانه های مختلف را دریافت کنید. الگوی ابریشم متوقف شده معمولا بر روی ماشین مسواک زدن یا مالش دادن ساخته می شود. اصل تولید: دو گروه از چرخ های دیفرانسیل چرخشی استفاده می شود، گروه بالایی یک غلتک غلتکی چرخان سریع است، گروه پایین تر یک رول چرخش آهسته است و صفحه آلیاژ آلومینیوم یا آلومینیوم از طریق دو گروه از چرخ های غلتکی عبور می کند و برداشته می شود با خطوط خوب و متناوب خطوط.

برس سیم نامنظم نوعی الگوی ابریشم نامنظم است که بدون خطوط دانه آشکار به دست آمده از برسهای با سرعت بالا استفاده می شود. این فرایند نیاز به شرایط سطح بالایی برای صفحات آلومینیوم یا آلومینیوم آلی دارد .

شکل موج معمولا بر روی برس یا دستگاه پاک می شود. با استفاده از حرکت محوری غلتک سنگ زنی بالا و سنگ زنی بر روی سطح آلیاژ آلومینیوم، بافت wavy می شود.

همچنین به عنوان چرخش نامیده می شود. این یک نوع از ابریشم ساخته شده از فولاد استوانه ای یا چرخ های نایلون ساینده در دستگاه حفاری، استفاده از نفت سفید برای ترکیب پانسمان جلا و چرخش و پرداخت سطح آلومینیوم یا صفحات آلومینیوم آلیاژ. این عمدتا برای پردازش تزئینی نشانه های دایره ای و دکوراسیون کوچک استفاده می شود.

موضوع یک موتور کوچک با دایره ای است که بر روی شفت احساس می شود. این به جدول روی میز ثابت شده است، 60 درجه در لبه میز، و یک صفحه به عقب با صفحه ثابت آلومینیومی برای فشار دادن چای، و یک فیلم پلیستر مستقیم بر روی تخته عقب برای محدود کردن مسابقه موضوع. با استفاده از حرکات مستقیم خط و تریلر، نخ هایی با عرض یکنواخت می توانند بر روی سطح ورق آلومینیوم قرار گیرند .


در حال حاضر آلومینیوم HanLv می تواند خط برش خط مستقیم ورق آلومینیوم یا کویل را عرضه کند.

اگر مشتریان هر گونه تقاضا برای تماس با ما استقبال می کنند.