تماس با ما
تلفن: + 86-571-86731050
فکس: + 86-571-88222577
پست الکترونیکی: info@aluminumzj.com
آدرس: No.98 Linhang Avenue، Leyian Town، Deqing County، Hangzhou City، استان ژجیانگ، PRChina
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
SME (شمش آلومینیوم چین) تجزیه و تحلیل در این هفته
Mar 12, 2018

این هفته قیمت آلومینیوم به حفظ روند تنظیم شوک شرکت پردازش داخلی آلومینیوم شروع کرده اند اما میزان عامل کلی رو به افزایش است، فشار تا نقش قیمت شکست خورده اند. با توجه به پرسنل NDRC مربوطه در طول سخنرانی، افزایش قیمت بطور موقت. روز جمعه، تاثیر منفی ما تجارت سیاست حفاظت بدبینی بازار گرم, سقوط کالا و قیمت های آلومینیوم نیز سقوط کرد. تا جمعه، شانگهای آلومینیوم اصلی 1805 روزنامه قرارداد دریافت 14075 یوان/تن و سقوط هفته 2.43% بود. پيش بيني قيمت آلومينيوم هفته بعد، تعدادی از تحلیل گران که دیدم شوک برای نزدیک به نیمی از کل حساب. تحلیلگران نزولی از نزدیک دنبال. نسبتا صحبت کردن، تحلیلگران صعودی تنها 10 درصد اختصاص.


برای تحلیل گران صعودی مصرف نشان می دهد نشانه هایی از گرم شدن پس از ارتجاعی در می رسد پایین تر پایین تر می رسد. در ماه فوریه، صادرات همچنان قوی می شود داده های گمرک نشان می دهد که در ماه فوریه unwrought آلومینیوم و آلومینیوم صادرات 372 هزار تن 1 تا 2 ماه از کل صادرات 817 هزار تن افزایش 25.8 درصد است که ارتباط مستقیم با داخلی و کاهش قیمت های خارجی، صادرات افزایش نشان دهنده افزایش مصرف خارجی منعکس کننده بازیابی کلی از خارج از کشور اقتصاد قوی، قیمت آلومینیوم همچنان با شتاب رو به افزایش است.


چون ظرفیت جدید هنوز به طور مداوم، در حالی که شرکت های کم هنوز هم قصد کاهش تولید و ظرفیت بهره برداری به طور مداوم در حال افزایش است در حال اجرا است نظر تحلیلگران نزولی عرضه داخلی به بلند کردن، همچنان ادامه دارد. بورس داخلی همچنان افزایش جاری و سهام شمش آلومینیوم تا بیش از 2 میلیون 200 هزار تن است، اما به طور کلی، سهام رشد کمی آهسته. قیمت اکسید آلومینیوم پس از تعطیلات با بیش از 100 یوان/تن کاهش یافته است. قیمت زغال سنگ به کاهش از فوریه، منجر به کاهش هزینه آبکاری آلومینیوم بیش از 300 یوان/تن ادامه دارد. رکود اقتصادی است که هنوز هم دلیل مهم برای قیمت آلومینیوم ضعیف است.


نشانه عملکرد بازار آلومینیوم موجود به طور کلی بهتر است وجود دارد. در حال حاضر، بازار هنوز مانع روانی عمومی از موقعیت یوان 14000 داشته باشد. هنگام نزدیک شدن به این خط کسب و کار افزایش تعداد خریداران مقرون به صرفه است و تقاضای قابل توجهی در مورد لینک رو به پایین قابل توجهی در وسط و اواخر هفته قیمت آلومینیوم بهبود بخشد. از شاخص های فنی، عملیات جاری در شانگهای آلومینیوم بودند زیر متوسط، متوسط نشان داد روند رو به پایین شاخص MACD نزولی، شکل خطوط تفاوت و DEA در محور صفر پس از Sicha، KDJ فهرست oversold نمایش سراسر شانگهای آلومینیوم دشوار به ترس کوتاه مدت خواهد بود.


طوفان مالیات منجر به ضعف جزئی در روند Lun آلومینیوم اما طوفان تهمت مالیات بر نبود. سياست به سمت اصلاح و حفاظت از محیط زیست ارائه شده است اما به نظر می رسد که قیمت خیلی زیاد تأثیری است. در اواسط ماه مارس، قیمت آلومینیوم روند ضعیف شوک ادامه خواهد داشت؟ لطفا توجه به آلومینیوم قیمت بررسي نامه آلومینیوم هفته آینده ادامه خواهد داد.