تماس با ما
تلفن: + 86-571-86731050
فکس: + 86-571-88222577
پست الکترونیکی: info@aluminumzj.com
آدرس: No.98 Linhang Avenue، Leyian Town، Deqing County، Hangzhou City، استان ژجیانگ، PRChina
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
جنگ تجاری بین چین و ایالات متحده و سه سیاه و سفید قو، اقتصاد جهانی خطر دارایی
Mar 26, 2018

یک شبه، وضعیت اقتصاد جهانی را تا حد زیادی تغییر کرده و جنگ تجارت بین ایالات متحده و چین بود در نقطه.


در صبح روز 23 مارس در پکن، رئیس جمهور تهمت امضای تفاهم نامه ریاست جمهوری. او اعلام کرد که او اقدامات به اعمال تعرفه در محصولات چینی محدود کردن سرمایه گذاری در چین و مسائل مربوط به مکانیسم حل و فصل اختلاف در سازمان تجارت جهانی تجدید نظر کنند. بنا بر این گزارش، ارزش محصول تا 60 میلیارد دلار است.


دولت چین به سرعت به اقدامات تلافی جویانه وزارت بازرگانی گفت: در صبح، ایالات متحده به 3 میلیارد دلار در تعرفه در نظر دارد.


تشدید ناگهانی "جنگ تجاری" وزن به شدت در بازار بورس جهانی فرار. سه گزارش سهام شاخص های عمده بیش از 2.4%، بزرگترین کاهش یک روز در هفته شش افتاد. در اصل، افزایش در نرخ بهره به افزایش تاثیر نقدینگی انتظار سفت شده است یکی از سهام ایالات متحده امسال. در حال حاضر، تجارت جنگ گرم شدن دوباره عدم اطمینان بیشتر به دارایی خطر مانند بازار سهام جهانی داده است. به طور مشابه، سقوط چین در بازار سهام، بازار سهام و بازار ارز به شدت، و شاخص سهام باز 2.78% پایین، ریسک دارایی بدهی بازار گل و اوراق قرضه خزانه داری 10 سال 0.65 ٪ افزایش یافت.


جنگ تجاری و یک توده در گلو من، نرخ بهره، فیس بوک نشت اطلاعات، Tencent سهام فروش کردن، بازار بورس جهانی اخیر دائما بد پشت سر هم. سقوط دارایی خطر جهانی منفجر شده توسط جنگ تجاری فقط آغاز یا تهمت را نگرش "پرخاشگرانه" است. فقط برای افزایش دوروزه از چین و امریکا، تمایلات بازار صبر کنید و ببینید ضخیم است.


ریسک دارایی دارایی کاهش یافت و بروش رز


"تهمت است خواندن روزنامه ها در ایالات متحده. خواندن تیتر روزنامه که بهار امسال زودتر آمدند و همه بسیار خوشحال بود. مغلوب ساختن پیشی جستن در تعجب، چگونه من هم بزنید تا بهار زرد می کنید؟" این کارتون در مارس 23rd است WeChat در دایره دوستان کنایه تهمت انتخاب چیزی را به جهان به تحریک جنگ تجاری بین چین و ایالات متحده.