تماس با ما
تلفن: + 86-571-86731050
فکس: + 86-571-88222577
پست الکترونیکی: info@aluminumzj.com
آدرس: No.98 Linhang Avenue، Leyian Town، Deqing County، Hangzhou City، استان ژجیانگ، PRChina
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
اعلامیه تعرفه ترامپ، حق بیمه آلومینیوم را در ایالات متحده به سه سال افزایش می دهد
Mar 07, 2018

برنامه ریزی برای عرضه آلومینیوم در خارج از کشور به دلیل آنکه ده درصد تعرفه های دونالد تروپ به نفع رئیس جمهور دونالد ترامپ به کار گرفته می شود، خریداران آمریکایی این فلز حق بیمه را به سه سال افزایش می دهند.

در روز جمعه، هزینه تحویل فوری آلومینیوم از فروشگاه های انبار، 11.8 درصد در مبادله CME افزایش یافت و قرارداد آتیه Midwest Aluminum Premium به 15 سنت در هر پوند رسید. این نقطه اوج 60٪ افزایش از 1 ژانویه است، برخورد سطح که از آوریل 2015 دیده نمی شود.

ادوارد استرک، تحلیلگر BMO Markets Markets، روز جمعه به Financial Times گفت که کاربران نهایی به احتمال زیاد برآورده تعرفه های آینده، حداقل در آینده نزدیک خواهند بود.

"ما معتقدیم که ایالات متحده انعطاف پذیری قابل توجهی برای افزایش ظرفیت ذوب داخلی در کوتاه مدت نخواهد داشت و به همین دلیل انتخاب کمتری برای ادامه واردات مواد تولیدی کانادا، پرداخت 10 درصد واردات بیشتر و واردات آن خواهد داشت هزینه برای مصرف کننده است. "

شکار خشمگین برای آلومینیوم موجود محدود به ایالات نیست، چرا که LME در هفته گذشته نیز عملکرد قابل توجهی داشت.

اولیور نونگ ING گفت که خریداران اروپایی نیز مشتاق تعرفه ها بودند.

"در حالیکه حق بیمه تجمع می یابد، مسابقه در حال حاضر برای معامله گران به آداب و رسوم آلومینیوم را به ایالات متحده پیش از وظایف واگذار می کند. در حال حاضر مواد موجود در LME Asian [انبارها] لغو شده اند اما زمان بندی می تواند شدید باشد. "

براساس پیش بینی های ING، تولید آلومینیوم ایالات متحده در سال جاری به میزان 180 هزار تن افزایش خواهد یافت و در سال 2019 440 هزار تن افزایش خواهد یافت. با این وجود، این کشور می گوید که کسری بودجه قابل ملاحظه ای باقی خواهد ماند.

در حال حاضر ایالات متحده سالانه 4،5 میلیون تن آلومینیوم را وارد می کند که اکثر آنها کانادا است که 2،5 میلیون مترمکعب در سال می فرستد.